Модератори: Arlen Lhermitte.

Сторінки: (10)  # « Перша ... 5 6 [7] 8 9 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Кошмар

, Самый страшный ночной кошмар в жизни
кава з піском
Відправлено: Feb 20 2009, 18:07
Offline

cacao з роду Theobroma
********
Маг V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 3114
Користувач №: 41546
Реєстрація: 8-August 08





Мне снилось,что у меня умирают родитили,а точнее их просто убивают. И я ничего не могла зделать....Самое ужасн обыло то,что они доживали свои последнии минуты у меня на руках.....
^
Adeline
Відправлено: Feb 22 2009, 21:04
Offline

маленька збоченка (с)
*******
Стать:
Магістр III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2316
Користувач №: 37266
Реєстрація: 13-February 08





Самий страшний сон.Спочатку снився мій колишній клуб "Альянс" в який я не хожу вже 4 роки. Тоді прозвенів будильник. Але я по привичці заснула на 15 хвилин.І сниться мені, що ми відвідували сиротинець (фотка якого нище) з 8мим класом. Точніше виходили з нього і штовхались.І я йду в одну сторону і один малий в іншу. Я розштовхуюся назад в інші двері і він знов появляється. Я тіпа від нього тікала. Тоді все-таки здалась і вийшла з ним надвір і надумала йти в родину(магазин) за ред булом.А він мені каже,що Торговий світ (тоже магазин) блище. Ми хочемо перейти дорогу до Торгового світу, але тут їдуть дві огромні машити.Тіпа джипи і з фар б*є таке світло,що просто засліплює. Я чую якись крик, закриваю очі і відчуваю поштовх землі і знов крик "Кінець світу" Тоді наважуюся відкрити очі. І таке відчуття. Немає ні тіла ні нічого.Я просто існую і все.А навкруги світло,навіть не світло а енергія. Така білизна,що наповнює"щось" і мене до самої глибини. Тоді я намагаюся почути удари свого сердця і усвідомлюю,що воно не б*ється. Тоді зриваюся і фшоке збираюсь в школу. Цікаво, що я запам*ятала кожну маленьку дрібницю сну. =tap=
^
Zaraki
Відправлено: Mar 2 2009, 11:27
Offline

Мудрец
*******
Чудотворець IV
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2872
Користувач №: 41897
Реєстрація: 23-August 08





Школьная библиотекарша :P . И это правда. Иногда она мне снилась в кошмариках и было реально страшно...
^
Fluffy Girl
Відправлено: Mar 2 2009, 16:37
Offline

Фелпсы - LOVE ^_^
******
Стать:
Підмайстер IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 575
Користувач №: 45203
Реєстрація: 7-January 09





Самый страшный сон приснился лет в 11...Не забуду его никогда.
Какое то существо в чёрном ( ну что то типа смерти) убило всех моих родных у меня на глазах, потом гналось за мной...на этом сон оборвался и я проснулась...
Звучит конечно не так устрашающе, но это было настолько похоже на реальность, что я весь день ходила как "зомби".
^
Angel_88
Відправлено: Mar 2 2009, 20:14
Offline

лишь лепесток розы способен растопить сердце... (с)
*****
Стать:
Великий чарівник II
Вигляд: Animagus Chinensis Draco
Група: Користувачі
Повідомлень: 456
Користувач №: 43791
Реєстрація: 11-November 08





Мне на прошлой недели приснилось, как медвед в семейниках за мной бегал...может быть, для кого-то это вовсе не кошмар, но мну сильно испугалось)))
^
Asayo
Відправлено: Mar 16 2009, 14:16
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Великий магістр XI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Користувач №: 41745
Реєстрація: 15-August 08





Мне однажды ночью снились кошмары про что уже не помню, но самое интересное что мне стало страшно, я проснулась чтобы повернуться на другой бок! повернувшись мне снится совсем другой кошмар, я опять просыпаюсь переворачиваюсь обратно и мне сниться продолжение первого кошмара и так всю ночь!!! В результате я не выспалась!
^
Fimka
Відправлено: Apr 24 2009, 10:58
Offline

...
******
Магістр V
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 939
Користувач №: 43513
Реєстрація: 1-November 08





Почему-то часто стало сниться, что я иду по улице босиком, а вокруг валяются наркоманские шприцы. Много шприцов! И я наступаю на один из них и из ноги начинает сочиться кровь...
Когда просыпаюсь, то становится так страшно, неуютно! Буд-то бы вся жизнь поломана и нормального будущего не будет вообще!...
ПыСы:
в сонник не заглядывала. Боюсь...)
^
Anekdot
Відправлено: Apr 26 2009, 08:58
Offline

let it be
*******
Стать:
Підмайстер XII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2090
Користувач №: 47533
Реєстрація: 19-April 09





Мне приснился сон,что я открыла окно и прост шагнула(6-ий этаж),и так шла, шла все время казалось,что упаду..))Но самое ужасное ,когда в сне умирают близкие..
^
Artanis
Відправлено: Apr 30 2009, 17:10
Offline

Профессионал
****
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Забанені
Повідомлень: 116
Користувач №: 46068
Реєстрація: 14-February 09





У меня самый срашн сон был в 10 лет. В дом ворвались террористы и всех кроме меня убили. и ушли. телефон расстреляли.
^
seymour
Відправлено: May 5 2009, 06:29
Offline
Avatarus Sharpen
afterglow
********
Стать:
Великий чародій V
Вигляд: Animagus Ice Phoenix
Група: Користувачі
Повідомлень: 4912
Користувач №: 29673
Реєстрація: 21-June 07





Мечта, какой ужос! эт ж надо... =-O

Да, мой главный кошмар тоже был про смерть близкого человека
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (10)  # « Перша ... 5 6 [7] 8 9 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0723 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 21:18:47, 28 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP