Сторінки: (33)  % « Перша ... 30 31 [32] 33  ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Альбус Дамблдор

, Попытка его понять
Кровавая графиня
Відправлено: Jul 8 2014, 20:55
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Цитата (Korell @ Jul 8 2014, 20:22)
Понравилась одна фраза, которую нашел на форуме, о сути книг по ГП: "Два мужика - Дамб и Том не поделили власть, а крайними в их разборке оказались Снейп и Гарри". :D

Гениально!
^
Mystique
Відправлено: Jul 9 2014, 05:32
Offline

Мерлиновы тапки
*********
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 9228
Користувач №: 64141
Реєстрація: 15-September 11





Цитата (Korell @ Jul 8 2014, 20:22)
Понравилась одна фраза, которую нашел на форуме, о сути книг по ГП: "Два мужика - Дамб и Том не поделили власть, а крайними в их разборке оказались Снейп и Гарри".

Причем что ни на есть крайними! =lol=
^
Кровавая графиня
Відправлено: Jul 9 2014, 11:30
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Если Дамб так хотел власти,поделил бы ее с Томом и не впутывал бы никого в это дело.
^
Mystique
Відправлено: Jul 9 2014, 12:44
Offline

Мерлиновы тапки
*********
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 9228
Користувач №: 64141
Реєстрація: 15-September 11





Цитата (Ниси малфой @ Jul 9 2014, 11:30)
Если Дамб так хотел власти,поделил бы ее с Томом и не впутывал бы никого в это дело.

Нееет. Именно что Альбус хотел единолично владеть всем: властью, информацией, силой. Почти как и Геллерт с Томом, только Дамблдору магглорожденные и магглы не мешали в таком огромном смысле. Вспомним хотя бы, что Альбус везде пытался быть: и в самом Визенгамоте и в других отделах Министерства.
^
Кровавая графиня
Відправлено: Jul 9 2014, 14:43
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Цитата (Mystique @ Jul 9 2014, 12:44)
Нееет. Именно что Альбус хотел единолично владеть всем: властью, информацией, силой. Почти как и Геллерт с Томом, только Дамблдору магглорожденные и магглы не мешали в таком огромном смысле. Вспомним хотя бы, что Альбус везде пытался быть: и в самом Визенгамоте и в других отделах Министерства.

А Фадж ему в этой жажде власти еще и потворствовал. Постоянно спрашивал у Дамба совета. Не удивлюсь,если большая часть законов принята именно с подачи Альбуса.
^
Mystique
Відправлено: Jul 9 2014, 18:00
Offline

Мерлиновы тапки
*********
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 9228
Користувач №: 64141
Реєстрація: 15-September 11





Ниси малфой, Мне кажется, что Фадж не особо рад был присутствию Альбуса везде и всюду. Но у него не было выбора, так как сам старик был весомой фигурой в магическом мире.
^
Кровавая графиня
Відправлено: Jul 9 2014, 20:13
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Цитата (Mystique @ Jul 9 2014, 18:00)
Ниси малфой, Мне кажется, что Фадж не особо рад был присутствию Альбуса везде и всюду. Но у него не было выбора, так как сам старик был весомой фигурой в магическом мире.

Еще бы! Глава Визенгамота,победитель Гриндевальда-фигура весьма значимая.
^
Mystique
Відправлено: Jul 10 2014, 05:09
Offline

Мерлиновы тапки
*********
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 9228
Користувач №: 64141
Реєстрація: 15-September 11





Ниси малфой, И отлично играющая в психологические игры =eyebrows=
^
Кровавая графиня
Відправлено: Jul 10 2014, 07:00
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Цитата (Mystique @ Jul 10 2014, 05:09)
Ниси малфой, И отлично играющая в психологические игры =eyebrows=

Полезное качество.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Jul 12 2014, 06:34
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Mystique @ Jul 9 2014, 12:44)
Нееет. Именно что Альбус хотел единолично владеть всем: властью, информацией, силой. Почти как и Геллерт с Томом, только Дамблдору магглорожденные и магглы не мешали в таком огромном смысле. Вспомним хотя бы, что Альбус везде пытался быть: и в самом Визенгамоте и в других отделах Министерства.
Про гроші забули :). Нагадайте, будь ласка, чому Дамблдор,владолюбний наш, тричі відмовлявся від поста Міністра Магії ? І яким чином він "вєздє питался бить"? Через Візлів-Кінгслі-Тонкс? Ну-ну...
Мій варіант: він хотів багато більшого, ніж політична влада. Попри формальну й фактичну (до першої зручної нагоди :P ) відмову від пошуків Дарів Смерті, Дамблдор все ж хотів мати владу над смертю. Власне, навіть його офіційний пост голови Візенгамота побіжно натякає на те...
Цитата (Ниси малфой @ Jul 9 2014, 14:43)
А Фадж ему в этой жажде власти еще и потворствовал. Постоянно спрашивал у Дамба совета. Не удивлюсь,если большая часть законов принята именно с подачи Альбуса.

Насмішили. Від кого ми чуємо, що Фадж радиться з Дамблдором? Правильно, від Гегріда, знаного політика й психолога :) :P Хто підтвердив? Нагадайте!
Бачили ми, і як Дамблдор давав свої поради (у 4й книзі), й як Фадж їх вислуховував, тільки що нахрін не посилав "великого чарівника, переможця і.т.д.". Правда у цьому конкретному випадку Дамблдор, я вважаю, зарвався, вліз у чужу царину. Якби Фадж прийшов і став розповідати, кого Дамблдор, як голова Візенгамоту має засудити, а кого - помилувати, ото було б повне відображення тиради Албуса. Єдине логічне пояснення цього монологу - Дамблдор по-справжньому злякався воскресіння Волдеморта.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (33)  % « Перша ... 30 31 [32] 33  Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1071 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 10:05:07, 13 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP