Сторінки: (38)  % « Перша ... 33 34 [35] 36 37 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Снейп как учитель

, методы, отношения с учениками и т.д.
Кровавая графиня
Відправлено: Oct 1 2014, 09:07
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Снейп хорошо знает свое дело. А насчет Флитвика,который предоставляет ученикам полную свободу,так у него предмет позволяет. То есть и Снейп должен был забить на класс,типа «да пусть делают,что хотят.»
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Oct 1 2014, 09:10
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Изабель Фишер @ Oct 1 2014, 09:07)
Снейп хорошо знает свое дело. А насчет Флитвика,который предоставляет ученикам полную свободу,так у него предмет позволяет. То есть и Снейп должен был забить на класс,типа «да пусть делают,что хотят.»

А хто заперечує, що Снейп "знає"? Питання в тім, як він ці знання передає.
А от протиставлити його й Філіаса - це все одно, що сказати, що маглівській школі на фізиці, наприклад, можна на лабораторних робити все, що заманеться, а на хімії потрібна жорстка дисціпліна.
^
Три рубля
Відправлено: Oct 1 2014, 09:14
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
А насчет Флитвика,который предоставляет ученикам полную свободу,так у него предмет позволяет.

Э не. Взрываются не только зелья.
У Филиуса класс порой обгоняет программу, подумайте.
^
Korell
Відправлено: Oct 1 2014, 12:28
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12





Цитата (Три рубля @ Oct 1 2014, 09:14)
Э не. Взрываются не только зелья.
У Филиуса класс порой обгоняет программу, подумайте.

А используют очень мало заклинаний...
^
Три рубля
Відправлено: Oct 1 2014, 12:37
Offline

До Армагеддона не будить
********
Стать:
Чудотворець III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 3923
Користувач №: 81933
Реєстрація: 29-June 13





Цитата
А используют очень мало заклинаний...

Вполне достаточно. Просто нам показана лишь малая часть.
^
Mystique
Відправлено: Oct 1 2014, 15:38
Offline

Мерлиновы тапки
*********
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 9228
Користувач №: 64141
Реєстрація: 15-September 11





Цитата (Три рубля @ Oct 1 2014, 06:14)
Чепуха. Снейп не лектор.
И уж он мог не прерывая рассказа ходить и смотреть в тетради. В последующих книгах он много раз так делал.

Он выполняет функции как лекторские, так и практические. Да и вообще он не обязан ходить и смотреть.

К тому же, вообще странно для маленького ребенка сидеть и записывать слова преподавателя, не относящиеся к конкретной теме, обсуждаемой на занятии. Тем более, когда все остальные абсолютно не пишут вообще ничего. Это как минимум подозрительно. Преподаватели любят внимание студентов, когда что-то объясняют не под запись. Мало ли что там Гарри мог писать? Может записку другу или от скуки просто сидел и рисовал каракули. Естественно, что Северус скорей всего подумал об этом, а не о том, что мальчик просто решил записать его слова в качестве цитат. Так я вижу ситуацию со стороны Снейпа.

^
Кровавая графиня
Відправлено: Oct 1 2014, 20:24
Offline

"Господи, я хочу грешить!" (с)
********
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4953
Користувач №: 87366
Реєстрація: 7-June 14





Цитата (Lada.Gornostaj @ Oct 1 2014, 09:10)
А хто заперечує, що Снейп "знає"? Питання в тім, як він ці знання передає.
А от протиставлити його й Філіаса - це все одно, що сказати, що маглівській школі на фізиці, наприклад, можна на лабораторних робити все, що заманеться, а на хімії потрібна жорстка дисціпліна.

Грейнджер-то хорошо училась,значит для нее передача знаний вполне подходящая.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Oct 2 2014, 03:18
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Ну, раз аргументи пшли по колу, то контраргументи - туди ж :)
Цитата (Mystique @ Oct 1 2014, 15:38)
Да и вообще он не обязан ходить и смотреть.

К тому же, вообще странно для маленького ребенка сидеть и записывать слова преподавателя, не относящиеся к конкретной теме, обсуждаемой на занятии. Тем более, когда все остальные абсолютно не пишут вообще ничего. Это как минимум подозрительно. Преподаватели любят внимание студентов, когда что-то объясняют не под запись. Мало ли что там Гарри мог писать? Может записку другу или от скуки просто сидел и рисовал каракули. Естественно, что Северус скорей всего подумал об этом, а не о том, что мальчик просто решил записать его слова в качестве цитат. Так я вижу ситуацию со стороны Снейпа.


Не знаю, що там у Вашій школі чи універі було, де б я не вчилась, у нас ніхто ніколи не забороняв учням записати сказане вчителем по темі уроку.
Я бачу лише те, що Снейп
- зарані був упевнений у поганому до себе ставленні (не комплекси, нє?)
- шукав привід причепитись до Поттера. І якби Гаррі не писав, а дивився на вчителя, то снейп був би злий від того, ЯК Поттер дивився.
До речі, чому це у Вас Гаррі - "маленький"? В 11 років(5-6й клас нашої школи) років вже мусить вистачати кебети писати не лише за наказом вчителя. І "показалось" - таки не аргумент. Якщо Гаррі он "показалось", що Снейп хоче його з мітли збити, то треба було не розбираючи його прикандичити?

Цитата (Изабель Фишер @ Oct 1 2014, 20:24)
Грейнджер-то хорошо училась,

У цьому плані Грейнджер - винятол, вона ж училась добре навіть у Долорес Амбридж, котра взагалі ніфіга не навчала.Середній учень більше любить не вчитись, ніж вчитись, і назло поганому викладачу вчитись не буде.
^
Mystique
Відправлено: Oct 2 2014, 03:41
Offline

Мерлиновы тапки
*********
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 9228
Користувач №: 64141
Реєстрація: 15-September 11





Цитата (Lada.Gornostaj @ Oct 1 2014, 09:10)
А хто заперечує, що Снейп "знає"? Питання в тім, як він ці знання передає.
А от протиставлити його й Філіаса - це все одно, що сказати, що маглівській школі на фізиці, наприклад, можна на лабораторних робити все, що заманеться, а на хімії потрібна жорстка дисціпліна.

Ну по сути так и есть: на химии дисциплина должна быть на порядок выше, чем на той же физике, разве не так?) А то вдруг детям взбредет в голову серной кислотой побаловаться.
Цитата (Lada.Gornostaj @ Oct 2 2014, 03:18)
Не знаю, що там у Вашій школі чи універі було, де б я не вчилась, у нас ніхто ніколи не забороняв учням записати сказане вчителем по темі уроку.
Я бачу лише те, що Снейп
- зарані був упевнений у поганому до себе ставленні (не комплекси, нє?)
- шукав привід причепитись до Поттера. І якби Гаррі не писав, а дивився на вчителя, то снейп був би злий від того, ЯК Поттер дивився.
До речі, чому це у Вас Гаррі - "маленький"? В 11 років(5-6й клас нашої школи) років вже мусить вистачати кебети писати не лише за наказом вчителя. І "показалось" - таки не аргумент. Якщо Гаррі он "показалось", що Снейп хоче його з мітли збити, то треба було не розбираючи його прикандичити?

На тот момент, когда Гарри записывал, Снейп еще ничего не говорил по теме урока. А в целом обрисовывал то, чему могут научиться студенты. И я не думаю, что Северус придрался бы к Гарри, если бы тот просто сидел и слушал. Возможно просто пару раз бы просто грозно глянул, но не более того.
И таки да - 5-6 класс, это еще самые что ни на есть маленькие дети =lol=
Цитата (Lada.Gornostaj @ Oct 2 2014, 03:18)
У цьому плані Грейнджер - винятол, вона ж училась добре навіть у Долорес Амбридж, котра взагалі ніфіга не навчала.Середній учень більше любить не вчитись, ніж вчитись, і назло поганому викладачу вчитись не буде.

А если бы Снейп просто был строгим учителем по типу Минервы, вы лично считаете, что у него основная масса гриффиндорцев лучше стала бы учиться? Я не считаю, что в обязанности преподавателя входит навязывание любви к своему предмету и постоянный контроль за каждым студентом в классе, кто мало мальски попросту не желает учиться. Да и кажется мне, что даже молчаливого Снейпа нашли бы за что ненавидеть и к чему придраться. Это же дети - такие же живые люди, как и мы с вами. И им свойственно привирать, преувеличивать и из всего делать трагедию вселенского масштаба.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Oct 2 2014, 04:07
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Mystique @ Oct 2 2014, 03:41)
на химии дисциплина должна быть на порядок выше, чем на той же физике, разве не так?) А то вдруг детям взбредет в голову серной кислотой побаловаться.
Дисципліна має бути скрізь і грунтуватись на здоровому глузді. У тих же аккумуляторах, хай не сірчана, а азотна кислота може бути - більш безпечно, як захочеться "побалуватись"?
Просто дітям треба зрозуміло пояснити, хай і грізним тоном, що на практичних заняттях треба робити рівно те, що задано. А незадане - узгоджувати з учителем.
І, до речі, таке попередження діти почули лише від "некомпетентної й нерозважливої" Макгонегел.
В тім, що запис за вчителем несе у собі небезпеку, а опитування першокласника на першому занятті навіть не за підручником, а за довідником (тобто по всій програміі шкільного курсу) може нести якусь виховну функцію мене переконати майже неможливо. Як і втому, що у 5му класі дитина не здатна вирізнити, коли вчитель говорить важливі речі, а коли просто розважає клас :).
Цитата (Mystique @ Oct 2 2014, 03:41)
И я не думаю, что Северус придрался бы к Гарри, если бы тот просто сидел и слушал. Возможно просто пару раз бы просто грозно глянул, но не более того.
А за що саме на нього :)?
Цитата (Mystique @ Oct 2 2014, 03:41)
А если бы Снейп просто был строгим учителем по типу Минервы, вы лично считаете, что у него основная масса гриффиндорцев лучше стала бы учиться? Я не считаю, что в обязанности преподавателя входит навязывание любви к своему предмету и постоянный контроль за каждым студентом в классе, кто мало мальски попросту не желает учиться.
Я не можу довести це з цифрами у руках, але вірю, що так, більш добросовісних і зацікавлених учнів було більше. Маю досвід, коли від зміни вчителя мінялося ставлення чи не половини класу до предмету.
Цитата (Mystique @ Oct 2 2014, 03:41)
Да и кажется мне, что даже молчаливого Снейпа нашли бы за что ненавидеть и к чему придраться. Это же дети - такие же живые люди, как и мы с вами. И им свойственно привирать, преувеличивать и из всего делать трагедию вселенского масштаба.

Ви розумієте, що діти - живі люди, а от снейп, здається, не дуже. В усякому разі нічого крім насмішок і ненависті, схоже, не чекає. Але, даруйте, як то кажуть, "коли четверта дівчина підряд намагається дати тобі ляпаса, може справа все ж не в дівчатах, а у твоїй поведінці?"
Що заважало професору раз на рік прийти... так, охайним, з вимитою головою, якщо боявся, що сміятимуться з його немитих патлів? Для початку.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (38)  % « Перша ... 33 34 [35] 36 37 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0740 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 13:53:16, 20 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP