Сторінки: (38)  % « Перша ... 18 19 [20] 21 22 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Снейп как учитель

, методы, отношения с учениками и т.д.
Мелания Кинешемцева
Відправлено: Sep 29 2014, 08:47
Offline

Ипохондрия
*******
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2175
Користувач №: 78410
Реєстрація: 17-January 13





Мистик ,со сторонницами естественного отбора я не разговариваю. Мыслите вслух, если хотите, но обращением ко мне не утруждайтесь: не отвечу.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Sep 29 2014, 09:02
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Korell @ Sep 29 2014, 08:30)
какой точно учитель Снейп мы не знаем. Я имею ввиду, мы точно не знаем, что он делает как учитель, а что как разведчик.

Та перестаньте. Албус Дамблдор наказав Снейпові НЕ ЛЮБИТИ Гаррі? Це цілком зрозуміле ставлення, до сина коханої жінки, народженого від ВОРОГА, без будь-якого наказу ззовні пояснюється.
Цитата (Korell @ Sep 29 2014, 08:30)
просто о характере его разведывательного задания?

Або просто про те, що Северус має препаскудний характер і давню образу на грифіндорців. І чисто по-джемспоттерівськи знаходить слабшого на "ворожому" факультеті й починає з нього збиткуватись так, як колись збиткувались з самого Северуса. Ми бачили хоч раз, що з такої причини хтось прибіг до директора? То якого милиго його сюди пришпилювати? Так, знаєте, можна добалакатись і до того, що Джеймс з Сіріусом Снейпа за намовою Дамблдора цькували.
Цитата (Korell @ Sep 29 2014, 08:30)
Дамблдор, как учитель, куда более жесток. Вспомните, как он вел себя в приюте с Томом. И вещи поджигал, и карами министерства угрожал. Снейп при всей язвительности никогда не поджег вещи Невилла и не сказал ему что-то вроде": "А министерства магии до тебя еще доберется, я обещаю".

З першою частиною згодна, я вже казала, що "бажання поставити нахабу на місце" у Дамблдора при зустрічі з Томом було таке ж сильне, як і у Снейпа при зустрічі з Гаррі. Різниця лише в тім, що Гаррі проти Снейпа агресію не демонстрував і не вимагав від учителя доводити свою компетенність.

А от ЗА ЩО Снейп міг погрожувати Невіллові? Кара Міністерства за те, що котла спалив? Це вже маячня, що на голову не налазить.Чи для Вас Невілл Лонгботтом і Томас Ріддль - однакові за поведінкою й характером діти?

Цитата (Mystique @ Sep 29 2014, 08:36)
Снейп же никогда не был чьим-то официальным наставником

Снейп мав одне-єдине офіційне доручення від Дамблдора. Навчити Гаррі легілеменції. Й провалив його через власний гонор і непрофесіоналізм.В усякому разі, Снейп не мав ні конкурентів, ні відстроронюючих факторів при виконанні цього завдання. Лише болючі спогади, які не додумався сховати надійно.

Від себе додам, дивно, що маючи декана з бездоганними манерами, Северус все ж, мені здається, намагався наслідувати більш експресивну й жорстку Мінерву Макгонегел. От лише їй куди частіше вдавалося триматись у рамках пристойності, демонструючи безсторонність і не скочуючись до банальної помсти.

І, хоч і не в тему, я попрошу, хто має під рукою, знайти англійською, той момент, коли Даблдор СМІЯВСЯ, обговорюючи з Северусом смерть Гаррі. Бо в українському перекладі й тіні цього немає. Там він говорив серйозно, тривожно, стримано, а коли побачив патронуса Снейпа - то й крізь сльози. Може знову РОСМЕН начудив, а ми тут б'ємося?
Цитата (Mystique @ Sep 29 2014, 08:45)
странно рассматривать такую гипотезу, потому что вся его жизнь после 20 - сплошное задание.

Поетичне перебільшення, як на мене. До появи Поттера у школі Северус мав якісь завдання? Прошу фактів!
Цитата (Мелания Кинешемцева @ Sep 29 2014, 08:45)
Снейп сам себя "по зову души" накручивал о том, как он ненавидит ребенка, а в итоге оказалось, что к парню-то он и привязаться успел.

Та не вірю я. Ніфіга він не прив'язався. ;) Просто якщо маг рятує життя іншому магу, є магічні ж наслідки. Он, Пітер не зміг Гаррі Поттера вбити, наприклад. Северус 20 років вмовляв себе, що Даблдор НЕ врятував йому життя, НЕ витяг його з, можливо, смертельної депресії по смерті Лілі, вмовивши працювати у школі й дбати про Гаррі, й чекати на можливість помститися Волдеморту. Аж виходить, що все дамблдорове завдання - фікція. І оп-па, "Северус, ти у боргу перед Албусом". Я, наприклад, переконана, що Северус Снейп цілком міг затаїти злобу за смерть Лілі не лише на Волдеморта, але й на Дамблдора. Просто розумів, що без Дамблдора з Волдемортом швидше за все не впорається. То ж помсту Албусові відкладав. А тут такий 100% облом.Насправді, думаю цей фактор ігнорувати не треба, але й допуск на певну людяність Северуса все ж лишаю, 50/50 :).
^
Mystique
Відправлено: Sep 29 2014, 09:16
Offline

Мерлиновы тапки
*********
Великий маг III
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 9228
Користувач №: 64141
Реєстрація: 15-September 11





Цитата (Мелания Кинешемцева @ Sep 29 2014, 08:47)
Мистик ,со сторонницами естественного отбора я не разговариваю. Мыслите вслух, если хотите, но обращением ко мне не утруждайтесь: не отвечу.

Да ради бога. Если в голове - каша, естественно, что лучше будет помолчать.
Цитата (Lada.Gornostaj @ Sep 29 2014, 09:02)
а перестаньте. Албус Дамблдор наказав Снейпові НЕ ЛЮБИТИ Гаррі? Це цілком зрозуміле ставлення, до сина коханої жінки, народженого від ВОРОГА, без будь-якого наказу ззовні.

Я думаю, что что-то подобное имело место быть. Иначе, что было бы, если у Снейпа и Поттера завязалась дружба?
Цитата (Lada.Gornostaj @ Sep 29 2014, 09:02)
Або просто про те, що Северус має препаскудний характер і давню образу на грифіндорців. І чисто по-джемспоттерівськи знаходить слабшого на "ворожому" факультеті й починає з нього збиткуватись так, як колись збиткувались з самого Северуса. Ми бачили хоч раз, що з такої причини хтось прибіг до директора? То якого милиго його сюди пришпилювати? Так, знаєте, можна добалакатись і до того, що Джеймс з Сіріусом Снейпа за намовою Дамблдора цькували.

Ну Золотое Трио далеко не самыми слабыми были на факультете. Во всех смыслах. Тут вы не правы.
Цитата (Lada.Gornostaj @ Sep 29 2014, 09:02)
З першою частиною згодна, я вже казала, що "бажання поставити нахабу на місце" у Дамблдора при зустрічі з Томом було таке ж сильне, як і у Снейпа при зустрічі з Гаррі. Різниця лише в тім, що Гаррі проти Снейпа агресію не демонстрував і не вимагав від учителя доводити свою компетенність.

А от ЗА ЩО Снейп міг погрожувати Невіллові? Кара Міністерства за те, що котла спалив? Це вже маячня, що на голову не налазить.Чи для Вас Невілл Лонгботтом і Томас Ріддль - однакові за поведінкою й характером діти?

Мне кажется, что Невилл по сути никогда не старался на самом деле усвоить предмет хотя бы для того, чтобы у Снейпа не было причин к нему прикапываться. Он любил строить из себя жертву.
Цитата (Lada.Gornostaj @ Sep 29 2014, 09:02)
Снейп мав одне-єдине офіційне доручення від Дамблдора. Навчити Гаррі легілеменції. Й провалив його через власний гонор і непрофесіоналізм.В усякому разі, Снейп не мав ні конкурентів, ні відстроронюючих факторів при виконанні цього завдання. Лише болючі спогади, які не додумався сховати надійно.

Від себе додам, дивно, що маючи декана з бездоганними манерами, Северус все ж, мені здається, намагався наслідувати більш експресивну й жорстку Мінерву Макгонегел. От лише їй куди частіше вдавалося триматись у рамках пристойності, демонструючи безсторонність і не скочуючись до банальної помсти.

І, хоч і не в тему, я попрошу, хто має під рукою, знайти англійською, той момент, коли Даблдор СМІЯВСЯ, обговорюючи з Северусом смерть Гаррі. Бо в українському перекладі й тіні цього немає. Там він говорив серйозно, тривожно, стримано, а коли побачив патронуса Снейпа - то й крізь сльози. Може знову РОМЕН начудив, а ми тут б'ємося?

Но его никто не обязывал холить и лелеять Гарри, да пылинки с него сдувать. Вообще как мне кажется Снейп в судьбе Гарри играет ключевую роль как "темная сторона", чтобы Гарри не вскружили голову его поклонники и слава.
Да и не думаю я, что Снейп пытался копировать Минерву. Это было бы слишком даже для него. И кстати, в качестве декана он явно превосходит Макгонагалл.
Цитата (Lada.Gornostaj @ Sep 29 2014, 09:02)
Поетичне перебільшення, як на мене. До появи Поттера у школі Северус мав якісь завдання? Прошу фактів!

Он оказался обязан Дамблдору своей жизнью и свободой после суда над ПСами. И тем более - не знал, чего ожидать от директора лично ему, когда тот даже не умудрился внять его просьбе и спасти Лили. Так что ему постоянно приходилось быть начеку, носить маску. Быть наготове в любой момент получить или пожизненное или что еще похуже.
^
Korell
Відправлено: Sep 29 2014, 09:16
Offline

Гуру
********
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4089
Користувач №: 70204
Реєстрація: 1-March 12





Цитата (Мелания Кинешемцева @ Sep 29 2014, 08:45)
А Снейп унижает словесно, что не лучше.

Кстати, про язвительность и унижение... Иногда с Дамба спадала маска, и он показывал такой нрав, что Снейп отдыхал с его насмешеами. Помните, в шестой книге Гарри хотел предупредить Дамба об
Опасности, а тому это не понравилось. Он на мальчика взглянул и сказал: "Мне уже однажды хватило терпения ответить на твой вопрос..." Гарри сразу "язык прикупил". Представьте, как Дамб общался с нелюбимыми учениками.


Цитата (Мелания Кинешемцева @ Sep 29 2014, 08:45)
Нет, скорее Снейп сам себя "по зову души" накручивал о том, как он ненавидит ребенка, а в итоге оказалось, что к парню-то он и привязаться успел.

Вот именно)) привязался и всегда защищал! А Дамб смотрел, как на свинью, которую расист на убой. Хотя улыбался.

Цитата (Мелания Кинешемцева @ Sep 29 2014, 08:45)
Они это воспримут скорее как приключение. Вот от того, что Снейп говорил, может остаться комплекс.

но от слов Дамба комплексов может быть куда больше.
Додано через 6 хвилин
Цитата (Мелания Кинешемцева @ Sep 29 2014, 08:47)
Мистик ,со сторонницами естественного отбора я не разговариваю. Мыслите вслух, если хотите, но обращением ко мне не утруждайтесь: не отвечу.

Кстати, вот уж кто был сторонником естественного отбора, так это Дамб. У него Барти на детях год непрощаемые практиковал, а он и ухом не повел. Мол, ОК, так и надо.
^
Мелания Кинешемцева
Відправлено: Sep 29 2014, 09:23
Offline

Ипохондрия
*******
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2175
Користувач №: 78410
Реєстрація: 17-January 13





Цитата (Korell @ Sep 29 2014, 09:16)
Кстати, про язвительность и унижение... Иногда с Дамба спадала маска, и он показывал такой нрав, что Снейп отдыхал с его насмешеами. Помните, в шестой книге Гарри хотел предупредить Дамба об
Опасности, а тому это не понравилось. Он на мальчика взглянул и сказал: "Мне уже однажды хватило терпения ответить на твой вопрос..." Гарри сразу "язык прикупил". Представьте, как Дамб общался с нелюбимыми учениками.

РАзве это сравнимо с эпизодом с зубами или в дуэльном клубе?
Цитата (Korell @ Sep 29 2014, 09:16)
Вот именно)) привязался и всегда защищал! А Дамб смотрел, как на свинью, которую расист на убой. Хотя улыбался.

Но не прививал комплекса неполноценности.
Цитата (Korell @ Sep 29 2014, 09:16)
но от слов Дамба комплексов может быть куда больше.

Каких? Что он такого сказал? Он ни чужую внешность, ни чужую слабость не высмеивал.


Мистик, воздержитесь от оскорблений. У меня-то в голове все в порядке.
Додано через хвилину
Цитата (Korell @ Sep 29 2014, 09:16)
Кстати, вот уж кто был сторонником естественного отбора, так это Дамб. У него Барти на детях год непрощаемые практиковал, а он и ухом не повел. Мол, ОК, так и надо.

И правильно. Не Круциатус же, а всего-то Империо. Дети должны знать правду жизни.
^
Lada.Gornostaj
Відправлено: Sep 29 2014, 09:34
Offline

Найстрашніша для системи людина - то людина без статусу
*******
Магістр IX
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1072
Користувач №: 86526
Реєстрація: 4-April 14





Цитата (Mystique @ Sep 29 2014, 09:16)
Иначе, что было бы, если у Снейпа и Поттера завязалась дружба?

Ну так, северус у нас душа компанії, й дружба з поттером - те, що вийде легко й невимушено :)
Цитата (Mystique @ Sep 29 2014, 09:16)
Золотое Трио далеко не самыми слабыми были на факультете. Во всех смыслах. Тут вы не правы.

Невіл до Тріо має лише дотичне відношення, а вигрібає на 100%
Цитата (Mystique @ Sep 29 2014, 09:16)
Мне кажется, что Невилл по сути никогда не старался на самом деле усвоить предмет хотя бы для того, чтобы у Снейпа не было причин к нему прикапываться. Он любил строить из себя жертву.

І за це треба погрожувати втручанням Міністерства? Палити речі? Спочатку ж мова саме про це.
Цитата (Mystique @ Sep 29 2014, 09:16)
Но его никто не обязывал холить и лелеять Гарри, да пылинки с него сдувать. Вообще как мне кажется Снейп в судьбе Гарри играет ключевую роль как "темная сторона", чтобы Гарри не вскружили голову его поклонники и слава.

Ми говоримо про різне. Ви кажете, Дамблдор не давав доручень. Я наводжу факт, коли Снейп доручення Дамблдора щодо Гаррі провалив. ви починаєте ходити околяса. Хоча логічно вважати, що коли з разовим дорученням викладач не впорався, не можна говорити про постійні доручення.
Хочу додати, Снейп ПРИРОДНО НЕ МУСИВ ставитись до Гаррі добре, та не думаю, що Дамблдор спеціально щось тут підстроював. Швидше, змирився цим відношенням як фактом, що буде корисним для снейпової ж конспірації.
Цитата (Mystique @ Sep 29 2014, 09:16)
Да и не думаю я, что Снейп пытался копировать Минерву. Это было бы слишком даже для него. И кстати, в качестве декана он явно превосходит Макгонагалл.

Якщо прочитати описи перших уроків - там він її явно копіює. але Мінерва за всієї самовпевненості не має бажання принижувати учнів без причини, тому не виходить. А як декани вони одне одного варті, хоча, знову ж повторю, Снейп частіше має непристойний вигляд.
Цитата (Mystique @ Sep 29 2014, 09:16)
Он оказался обязан Дамблдору своей жизнью и свободой после суда над ПСами. И тем более - не знал, чего ожидать от директора лично ему, когда тот даже не умудрился внять его просьбе и спасти Лили. Так что ему постоянно приходилось быть начеку, носить маску. Быть наготове в любой момент получить или пожизненное или что еще похуже.
І що з цього тягне на завдання? Так, страхи переляканого колишнього смертежера.
Цитата (Korell @ Sep 29 2014, 09:16)
Иногда с Дамба спадала маска, и он показывал такой нрав, что Снейп отдыхал с его насмешеами. Помните, в шестой книге Гарри хотел предупредить Дамба об
Опасности, а тому это ее понравилось. Он на мальчика взглянул и сказал: "Мне уже однажды хватило терпения ответить на твой вопрос..." Гарри сразу "язык прикупил". Представьте, как Дамб общался с нелюбимыми учениками.

=lolbuagaga= Дамблдор не менш жива людина, ніж Снейп. просто в нього "больовий поріг", після якого починається рикання на учнів таки відчутно вищий.
Цитата (Korell @ Sep 29 2014, 09:16)
А Дамб смотрел, как на свинью, которую расист на убой.

Дамблдор - расист? Щось уже Ви, шановний, забалаклись? Чи то гугл жартує?
Цитата (Korell @ Sep 29 2014, 09:16)
от слов Дамба комплексов может быть куда больше.
Не факт. Хоча й можливість.
^
Rhiwelin
Відправлено: Sep 29 2014, 09:56
Offline

After all this time? Always
**********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 36164
Користувач №: 30451
Реєстрація: 20-July 07





Цитата (Мелания Кинешемцева @ Sep 29 2014, 07:33)
Что до Альбуса, он не над смертью Гарри смеялся, а над чрезмерно эмоциональной реакцией Северуса. Тот, в самом деле, первый орал про ненависть к мальчишке, а ка до дела дошло - чуть ли не Достоевского вспомнил). Разве не смешно?

Нет, не смешно. Это аморально, смеяться, когда тема разговора - смерть ребёнка, тем более, когда ты сам фактически равнодушно выпестовал его, чтобы обречь на смерть.
^
Мелания Кинешемцева
Відправлено: Sep 29 2014, 09:58
Offline

Ипохондрия
*******
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 2175
Користувач №: 78410
Реєстрація: 17-January 13





Цитата (Inf. of H.Rain @ Sep 29 2014, 09:56)
Нет, не смешно. Это аморально, смеяться, когда тема разговора - смерть ребёнка, тем более, когда ты сам фактически равнодушно выпестовал его, чтобы обречь на смерть.


Если и возмущаться, то не Снейпу, который этому ребенку отравил 6 лет жизни.
^
Rhiwelin
Відправлено: Sep 29 2014, 10:01
Offline

After all this time? Always
**********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 36164
Користувач №: 30451
Реєстрація: 20-July 07





Цитата (Korell @ Sep 29 2014, 08:30)
Мелания, тут я бы выделил четыре момента.
Во-первых, какой точно учитель Снейп мы не знаем. Я имею ввиду, мы точно не знаем, что он делает как учитель, а что как разведчик.


Когда-то в Битве книжников у меня задание было в дуэли: аргументы за то, что Снейп лучший учитель ЗОТИ) Я тогда целенаправленно шерстила все тома, даже для себя откопала много интересного. Так что можно полазить в ДК, поискать дуэльку. Там аргументы и в целом как за учителя, и в частности за учителя ЗОТИ.
^
Rhiwelin
Відправлено: Sep 29 2014, 10:03
Offline

After all this time? Always
**********
Стать:
Архімагістр VIII
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 36164
Користувач №: 30451
Реєстрація: 20-July 07





Цитата (Мелания Кинешемцева @ Sep 29 2014, 09:23)
Но не прививал комплекса неполноценности.

Будущему трупу? ну, да, трупу-то пофиг на комплексы :yn_lolbuagaga:
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (38)  % « Перша ... 18 19 [20] 21 22 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.0745 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 20:58:30, 20 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP