Модератори: Юланна.

Сторінки: (107)  % « Перша ... 74 75 [76] 77 78 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Поспілкуємось?

, на різні теми.))
kin_sley
Відправлено: Mar 1 2017, 08:51
Offline

Мудрец
*******
Великий маг III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1038
Користувач №: 14589
Реєстрація: 25-March 06





Всім привіт. З весною ! Ховаємо шапки дістаємо кепки :) Ще б сонця сьогодні
^
kin_sley
Відправлено: Mar 9 2017, 14:20
Offline

Мудрец
*******
Великий маг III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1038
Користувач №: 14589
Реєстрація: 25-March 06





Привіт-привіт.

З Днем народження Тараса Шевченка :writer:

Ще малим помітив, як у мене постійно змінюється уявлення щодо нього. Його ж в школі здаєтсья тричі вчать: в молодшій, десь в 6 і 11 класі. Якщо спочатку це письменник, чиї вірші найлегше було вчити, то пізніше це був чолов’яга у обідраному одязі, який писав про поневолення селян, кріпаків, мови. То вже в кінці я його добавилося до його образу те що він є світським парубком в Петербурзі, чи праця в Кирило-Мефодіївському братстві.
^
kin_sley
Відправлено: Mar 10 2017, 09:59
Offline

Мудрец
*******
Великий маг III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1038
Користувач №: 14589
Реєстрація: 25-March 06





Іван Малкович, гадаю тут його знають всі, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Вчора отримав Премію імені Шевченка. Після отримання премії виголосив промову про Шевченка. І якраз наголосив на тому, що починаючи з школи ми вбиваємо в свідомість, що Тарас Григорович це бідолага в шапці та кожусі.
Малкович каже : "... адже з нього постійно ліпили тільки селянського романтика, і таврувальника панів, понижуючи постать генія до постаті бідного кобзаря, що печально пощипує струни кобзи чи бандури".


Тут відео можна подивитсь
^
kin_sley
Відправлено: Apr 20 2017, 19:26
Offline

Мудрец
*******
Великий маг III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1038
Користувач №: 14589
Реєстрація: 25-March 06





Всім привіт.

КОгось там присипало снігом весною? Південь і центр України бачу весь під снігом)
^
Савитри
Відправлено: Jul 13 2017, 20:12
Online

Всеведающий
*********
Великий маг XII
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 6560
Користувач №: 12402
Реєстрація: 29-January 06





Всім привіт! Як літо в Україні? Скоро повертась і боюсь уявити теперішні погодні умови) Без снігу?)))
^
kin_sley
Відправлено: Jul 14 2017, 06:22
Offline

Мудрец
*******
Великий маг III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1038
Користувач №: 14589
Реєстрація: 25-March 06





Привіт. Снігу немає, але вже другий день якось прохлодно. Я за звичкою вийшов у шортах та футболці, помітно вирізнявся серед людей)
^
Савитри
Відправлено: Jul 14 2017, 06:50
Online

Всеведающий
*********
Великий маг XII
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 6560
Користувач №: 12402
Реєстрація: 29-January 06





Ice Cream Kingsley, так це добре! Я вже втомилась від спеки, так як тут більше 30 градусів кожного дня. Виходжу на вулицю лише при гострій необхідності =lol= Сьогодні має бути 29 градусів, що неймовірно ощасливило мене, так як можна буде вийти на обід спокійно. Ненавиджу спеку(
^
kin_sley
Відправлено: Jul 14 2017, 06:56
Offline

Мудрец
*******
Великий маг III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1038
Користувач №: 14589
Реєстрація: 25-March 06





Артурия Пендрагон, я також люблю холод. Це я підлаштувався під твої спогади щодо снігу) Я заааааавжди вважав, що від віхолоду можна вкритися чи одягнутися, а от з спекою лише кондиціонер врятує. Про недоліки спеки можу написати Доп. на 1000 символів)) До того ж на холоді шкіра повільніше старіє :D

А ти з-за кордону приїжджаєш?
^
Савитри
Відправлено: Jul 14 2017, 07:20
Online

Всеведающий
*********
Великий маг XII
Вигляд: Animagus Thunderbird
Група: Користувачі
Повідомлень: 6560
Користувач №: 12402
Реєстрація: 29-January 06





Ice Cream Kingsley, так. Я майже рік не чула української мови і дуже скучила =nervous= Я вже почала забувати деякі слова, так як розмовляючи з батьками роблю довгі паузи. Якщо чесно, то я навіть не уявляла собі, що за рік таке може трапитись) А ще я сумую за борщем і варениками)) Я готувала декілька разів, правда дуже складно знайти буряк.
А про спеку і холод ти сказав влучно) Від спеки не втекти
^
kin_sley
Відправлено: Jul 14 2017, 07:55
Offline

Мудрец
*******
Великий маг III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 1038
Користувач №: 14589
Реєстрація: 25-March 06





Артурия Пендрагон, Якось неочіквано, що за рік слова забуваються.
Мені достатньо 2 тижні, щоб скучити за гречкою, незнаю чого, але саме її не вистачає в крові)) Так а до вареників, напевно, і сметани не знайти. Принаймні ніде крім слов’ян не зустрічав, в Європі якусь грецьку фігню всі їдять.
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (107)  % « Перша ... 74 75 [76] 77 78 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1394 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 14:17:37, 16 Apr 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP