Модератори: Satine.

Сторінки: (74)  % « Перша ... 35 36 [37] 38 39 ... Остання » ( Перейти до першого непрочитаного повідомлення ) Нова тема

 

Тату, пирсинг и т.п.

Arctic Fox
Відправлено: Jun 25 2013, 18:01
Offline

Гуру
********
Стать:
Великий чародій X
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 4599
Користувач №: 59730
Реєстрація: 23-June 11





Мне нравится пирсинг)) вот только дико не нравится, когда люди себе щоки пробивают. Ну это некрасиво!
У меня пока проколот язык, два хряща уха, ну и 4 дырки в мочках (3 и 1). Я довольна)
Может еще себе со временем что-то пробью, посмотрим. Когда-то давно хотела проколоть пупок, но оказалось, что он у меня так завязан, что там нечего пробивать даже - порвется. Ну я и рада, в принципе) Пупок сильно гламурно =loly=
К тату отношусь спокойно, иногда у некоторых нравятся татуировки, но себе б не хотела. Ну реально, надоесть может. Пирсинг то всегда можно снять и он сразу зарастет. А татуху надо выводить (это деньги), или постоянно на коррекцию ходить...ну как-то это неприкольно (имхо). Но если человека прет, то пусть)

Не понимаю, почему большинство здесь так негативно относятся к пирсингу =loly=
^
WildSiD
Відправлено: Aug 1 2013, 18:13
Offline

not lookin' for troublz but troublz lookin' for me
***
Стать:
Заклинач III
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Користувач №: 82509
Реєстрація: 30-July 13





я люблю пирсинг и татуировки. только всего должно быть в меру, на мой взгляд. но если кому-то нравится дырявить себя везде, где только можно, и превращать своё тело в холст с рисунками, то флаг им в руки... не одобряю, но отношусь нейтрально
^
Фрея Уинстон
Відправлено: Aug 17 2013, 06:33
Offline

Хочу захватить мир и на ручки!
***
Стать:
Сквиб I
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Користувач №: 82806
Реєстрація: 16-August 13





Я бы сделала себе маленькую татуировку. На пальце руки. С дарами смерти или знаком бесконечности.
^
Satine
Відправлено: Mar 10 2014, 14:31
Offline

Insolence.
*********
Стать:
Архимаг IV
Вигляд: --
Група: Модератори
Повідомлень: 8152
Користувач №: 19280
Реєстрація: 27-July 06





С дуру сделала себе татушку хной пока была в Дубаи. :lol: тут она совсем свеженькая, потом потемнела до темно коричневого цвета:
Показати текст спойлеру

Честно говоря, жду когда она сойдет на нет.
^
Албус
Відправлено: Mar 11 2014, 12:56
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Чарівник початківець VI
Вигляд: --
Група: Забанені
Повідомлень: 8178
Користувач №: 6220
Реєстрація: 29-July 05





Satine, Роспись хной - это роскошно на самом деле. Но конечно нужно чтоб в хорошем месте, хорошим мастером и тд...
^
Alexia Calman
Відправлено: Mar 12 2014, 21:06
Offline

Эксперт
*****
Стать:
Чародій VI
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 354
Користувач №: 85812
Реєстрація: 9-February 14





Если сделано грамотно, красиво, в правильном месте и в меру, то не имею ничего против тату, пирсинга и прочего)
^
Nire
Відправлено: Jun 22 2014, 07:48
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Користувач №: 87406
Реєстрація: 9-June 14





Щось бачу тема на жаль не дуже активна вже(((
Ну але нічого, висловлю свої думки на рахунок цього)

До пірсінгу завжди ставився позитивно, до тепер хочу собі язика проколоти, інколи з'являється бажання зробити Спліт язика(розріз пополам), та ще не час напевно) Проте, тунелі у вухах тягнуться нормально, і стабільно)) Але ще не вирішив 8 чи 10мм хочу)
А що до пірсінгу в інших, нервує тільки коли проколота верхня губа, і різні плаги і тонелі в щоках, під губами, і подібне... Та і коли люди собі під шкіру щось вживлюють, що б виглядало як роги. Або ще коли здирають трішки верхнього шару шкіри, що б потім був якийсь візерунок...

Що до тату, раніше я був категорично проти, та вже все змінилось) 1 зробив, і не збираюсь далі зупинятись) На 2гу тату вже придумав що хочу, залишається тільки назбирати гроші, і домовитись з майстром))))
А так з тату нервують тільки різні іерогліфи, і дати, або взагалі якийсь брєд. Сам особисто люблю кельтику, і дотворк, ну і ще блекворк))
^
Satine
Відправлено: Jun 22 2014, 11:22
Offline

Insolence.
*********
Стать:
Архимаг IV
Вигляд: --
Група: Модератори
Повідомлень: 8152
Користувач №: 19280
Реєстрація: 27-July 06





Цитата (Nire @ Jun 22 2014, 07:48)
Проте, тунелі у вухах тягнуться нормально, і стабільно)) Але ще не вирішив 8 чи 10мм хочу)

Чего не понимаю, того не понимаю. Как на меня, то туннели выглядят на редкость по придурошному. Не говоря уже о том как ты в возрасте будешь ходить с такой вот "красотой".
^
Албус
Відправлено: Jun 22 2014, 17:25
Offline

Всеведающий
*********
Стать:
Чарівник початківець VI
Вигляд: --
Група: Забанені
Повідомлень: 8178
Користувач №: 6220
Реєстрація: 29-July 05





Цитата (Satine @ Jun 22 2014, 11:22)
Не говоря уже о том как ты в возрасте будешь ходить с такой вот "красотой".
Привет мурси)))))))) Хотя есть мнение, что когда вынимаешь железяку, то дырка в ухе вроде как затягивается.
^
Nire
Відправлено: Jun 22 2014, 19:19
Offline

Опытный пользователь
***
Стать:
Анімаг II
Вигляд: --
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Користувач №: 87406
Реєстрація: 9-June 14





Цитата (Satine @ Jun 22 2014, 11:22)
Чего не понимаю, того не понимаю. Как на меня, то туннели выглядят на редкость по придурошному. Не говоря уже о том как ты в возрасте будешь ходить с такой вот "красотой".

А "в возрасте" це який саме мається на увазі?) Бо для декого вже й 30 років є "возрастом", та тим не менше, останнім часом я часто бачу на вулиці людей, в віці більше 25ти літ, в яких або в одному вусі звичайна сережка, або мода пішла на 1 тунель. Для мене самого це трішки дивно, як чоловік, маючи вже дитину, і якому вже від 30ти років проколов собі вухо і одягнув сережку(в офісі є один такий екземпляр), та це йому ні трішки не заважає, і якось до цього можна звикнути, і всі ставляться нормально, от тільки кожного разу коли його бачу, то мені не звично, він мені весь час якогось пірата нагадує)))



Цитата (Албус @ Jun 22 2014, 17:25)
Привет мурси)))))))) Хотя есть мнение, что когда вынимаешь железяку, то дырка в ухе вроде как затягивается.

Є знайомі, у яких з 20мм загоїлось повністю. А якщо саме не загоюється, то цьому можна допомогти, є різні способи))
Та в самого якось з вуха випав тунель, походив без нього 2-3 години, і він дуже сильно стягнувся, так що прийшлось брати менший, і потім знову його збільшувати) Хоча цей процес навіть якесь задоволення приносить))
^
0 Користувачів переглядають дану тему ( Гостей і Прихованих Користувачів)
Користувачів:

Сторінки: (74)  % « Перша ... 35 36 [37] 38 39 ... Остання » Нова тема

 



[ Script Execution time: 0.1154 ]   [ 24 queries used ]   [ GZIP ввімкнено ]   [ Time: 03:24:25, 13 May 2024 ]





Рейтинг Ролевых Ресурсов - RPG TOP