Список газет

> Випуск №2
 Українське Телебачення


У кожного з нас вдома є телевізор, з якого ми можемо дізнатися про різні новини світу, побачити розважальні програми, інколи дещо і наукового характеру. Кожен зможе знайти для себе те, що цікаво йому. В декого проведено кабельне телебачення, де він може продивлятися російські, німецькі, англійські та інші телеканали. Та не в кожного з нас є кабельне, чи то «парабола». У деяких є тільки наші, українські, телеканали. Вони бувають як всеукраїнські, так і для кожної області різні. Сьогодні до рук мені потрапила телепрограма, де я змогла ознайомитися з телепередачами, серіалами, і найцікавіші з них показують на таких телеканалах: ТЕТ, Інтер, 1+1. Швиденько, поки не відібрали телепрограму, я зайшла на офіційні сайти цих телеканалів і почала ознайомлюватися з кожною програмою і її походженням. Тож давайте всі заглянемо туди, за кадр дійсності, і побачимо, скільки українського ми можемо побачити на наших телеканалах.
Свою подорож я почала з телеканалу «Інтер», який, напевно, всім відомий. По понеділках ми можемо побачити там «Жди меня» (Україна). О так, навіть назва на російській мові. Хоча насправді, це українська телепередача, але «вкрадена» у Росії. Ще 8 років тому «Жди меня» транслювали на Першому російському телеканалі, і тоді ж, в 2001 році, Україна вирішила до них приєднатися. По п’ятницях телеканал «Інтер» показує програму «Велика політика з Євгенієм Кисельовим». Щодо її виникнення, думаю, тут все зрозуміло: телепередача українська, яку веде наш співвітчизник. Тут ми можемо побачити наших вельмишановних політиків, які обговорюють найбільш актуальні теми. По суботах, люди з гумором, полюбляють дивитися «Вечірній квартал». Сама телепередача дуже цікава, весела, яку полюбляють дивитися не тільки українці, а й наші сусіди. Тут хлопці та дівчата з 95-го кварталу висміюють різні проблеми України. І скажу вам, досить непогано. Також в суботу телеканал «Інтер» радує нас ще однією розважальною телепередачею, хоча вже і російського походження, «Городок». Тут, загалом, сказати нічого, а потрібно тільки бачити. Адже, якщо «Вечірній квартал» в більшості випадків дивиться молодь, то на «Городок» підсідають всі члени сім‘ї. Далі на моєму шляху трапляється одна з моїх улюблених телепередач «Знак якості». Скільки нового та цікавого можна тут дізнатися! Ведучий Костянтин Грубіч, разом зі своєю командою, досліджують продукти, які виробляються на території України. Тут ми можемо дізнатися - де правда, а де брехня; що купувати, а що ні; що краще, а що гірше. Також телеканал «Інтер» транслює одну з відомих телепередач «Ключовий момент», де люди можуть знайти один одного, відновити стосунки, над якими давним-давно пролетіла темна хмаринка. Взагалі, на цьому телеканалі ми можемо побачити ще багато інших телепередач, які чимось схожі одна на одну. Всі вони чи то про зірок («Місце зустрічі», «Поза очі»), чи то це новини («Новини», «Подробиці», «Подробиці тижня»), чи це «служби розшуку» («Жди меня», «Ключовий момент», «Служба розшуку дітей») та інше. Також, як і більшість інших телеканалів, «Інтер» не забуває і про серіали. Але, як це і очікувалося, вони не українського походження. Та і зазвичай це «старенькі» серіали, яким вже по декілька років, і які вже всі встигли передивитися по декілька разів на інших телеканалах.
А далі мені до рук потрапляє програма телеканалу «ТЕТ». Багато людей вважають цей телеканал самим молодіжним серед усіх інших українських. От зараз ми це і перевіримо, чи молодіжний, чи для більш зрілого віку, а, можливо, і зовсім дитячий? З ранку і до самого обіду (13.00) ми можемо бачити повтори того, що забули подивитися ввечері. Це або серіали, які не є українськими, або передачі про зірок, чи кулінарні телешоу. На велике наше щастя, хоч передачі та різні телешоу ми маємо свої, хоча не завжди самі ідеї наші. Далі, в 13.00, починається телепередача, яка є прем’єрою в Україні, «Давай одружимося». Тут люди погоджуються на шлюб одразу ж після першого побачення, яке організовує для них ця ж передача. Чи вони і правда одружуються, чи роблять тільки вигляд задля передачі? На жаль, мені це не відомо. Але наявність ще однієї нашої, української, телепередачі мене не може не радувати, хоча, на жаль, сама ідея не наша…. Після цієї передачі ми відправляємося в світ мультфільмів на цілих дві години! Більшість цих мультфільмів – українські, і, зазвичай, перекладені українською мовою. Це дуже добре, хоча б тому, що діти з дитинства слухають українську мову, і таким чином, саме в майбутньому зможуть розмовляти рідною мовою і поважати її, а не як більшість – російську. Після мультфільмів йде «Фактор страху», «Єралаш», «Дом – 2», «Універ», які, можливо, і цікаві, та, на жаль, не українські передачі та серіали. А далі йде те, що і зранку. От подивишся так, і ніби нічого цікавого й не має. І нічого такого, щоб можна було сказати «О! То це ж ідея українців! Наша телепередача! Наш серіал!». Тому, закінчуємо огляд телепрограми каналу «ТЕТ».
От я і дійшла до останнього телеканалу, який вважається найпопулярнішим серед всіх інших - 1+1. І тут я цілком погоджуюся, адже, саме тут ми бачимо найновіші серіали, хоч і не українські, а також, саме тут найбільша кількість українських телепередач. Щодо серіалів, то тут ми можемо побачити «Теорію брехні», «Татусеві дочки», «Маргоша – 2», «Не родись вродливою» та багато інших, не менш популярних. Щодо різних передач та телешоу, то тут я обрала найпопулярніші і, сподіваюсь, цікаві. Почнемо з телешоу «Танцюю для тебе». Як більшість вже знає, тепер по телеканалу вже йде третій сезон, і досить успішно. Тут приймають участь відомі зірки нашої естради, а також, наші танцюристи, які і вчать цих же зірок танцювати. Та зірки приймають участь в цьому проекті не стільки заради себе, скільки заради виконання найзаповітніших дитячих мрій. Але не простих дітей, а талановитих, які через проблеми з грошами, чи по стану здоров’я, не можуть вийти на естраду самостійно. Тому, наявність такого телешоу в Україні дуже радує. По суботах ми з великим задоволенням можемо дивитися передачу «Я люблю Україну», яку ведуть молоді зірки Настя Каменська та Потап. Тут ми можемо дізнатися багато чого нового про нашу рідну державу, і відповісти на запитання «Чи я насправді люблю Україну?». І поки ви будете доводити собі так то, чи ні, я перейду до наступної передачі – «Караоке на майдані». Скільки років ми маємо змогу бачити її по телевізору! Тут молоді таланти, які гарно співають, отримують шанс стати справжньою зіркою! Тут говорити багато не треба, тут – слухаємо, слухаємо і ще раз слухаємо улюблені пісні у виконанні наших любих українців.
Думаю, на цьому я і зупинюся. В цій статті я написала майже про найпопулярніші телеканали, та про те, що на них показують. На жаль, українського не так вже і багато, але воно все-таки є! Також дуже шкода, що серіали наші співвітчизники вміють тільки перекладати на рідну мову, але самі створювати сценарії та знімати серіали не вміють. Інакше, чому показують зарубіжне? А ідеї більшості телепередач також не наші. Але є у нас і наше, рідненьке. Тому, чекаємо, що ще нам видадуть наші улюблені телеканали. Можливо, колись і у нас будуть брати ідеї, і наші телеканали будуть показувати на кабельному в інших країнах.


Olphenia
[ Script Execution time: 0.4957 ]   [ 8 queries used ]   [ GZIP включён ]   [ Time: 05:10:57, 27 Nov 2021 ]

Контактный адрес: deweiusmail.ru